Lūsijas un viņi

Lūsijas un viņi

Punkti par uzdevumiem
300/300
Balsis  
554

Uzdevumi

Mūsu galvenais sponsors NAVIGATOR zīmola papīrs aicina izpildīt 1.UZDEVUMU: Izgatavojiet PAPĪRA supervaroņu MASKAS savai komandai atbilstoši katra dalībnieka superspējām! *Rotājiet, dekorējiet, līmējiet, krāsojiet – esiet radoši! Video ar paveikto uzdevumu – augšupielādē Youtube vai Vimeo platformā un ievieto video saiti zemāk, vai augšupielādē fotoattēlu, kurā redzams izpildītais uzdevums. Par izpildītu uzdevumu tiks piešķirti 100 punkti. Aiciniet visus savus kolēģus un draugus BALSOT par jūsu komandu, lai iegūtu vēl vairāk punktus. Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Kā gan savādāk, ja ne katrs atsevišķi, bet tomēr kopā???
Ja Jēkabpils, tad tikai LŪŠI ;)
2.uzdevums: Kā paaugstināt SUPERVAROŅU spējas? Asprātīgā veidā parādiet, kā tiek motivēta jūsu SUPERKOMANDA vai - Kā kolēģi palīdz cits citam grūtās situācijās? Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB).
Kopā vienā komandā esam pavisam nesen (no janvāra) un arī tad ne īsti kopā, jo darba vietas ir dažādās ēkās pa visu novada teritoriju. Dažam kolēģim ir SUPERSPĒJA kolēģus atpazīt pēc balss telefonā vai ikonā uz ekrāna, jo dzīvē vēl nav sanācis tikties (jācer, ka tiksimies šī konkursa noslēguma pasākumā)!
Tomēr-kopā mēs esam LIELISKA KOMANDA un spējam veikt neiedomājamus varoņdarbus.
Viens otra superspējas vairojam ar:
*) saldumiem vai kafijas krūzi;
*) izstāstītu joku vai pasmiešanos par sevi;
*) uzmundrinošiem vārdiem vai dūres pakratīšanu;
*) masāžu vai vienkāršu piemiegšanu ar aci;
*) un...NENOLIEDZAMI - kopīgu darbošanos un nodarbošanos ar muļķībām.
 
3.uzdevums. Katrai spēcīgai komandai ir savi mērķi un noteikti zināms arī ceļš uz tiem. Izveido savas komandas SAUKLI, kas jums vienmēr atgādinās par to, ka kopā esat SUPERKOMANDA. (Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB). Uzdevuma izpildes laiks - 10.11.,plkst. 23:59 Atgādinām, ka Top8 Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Kurš gan cits, ja ne MĒS - attālināti - bet KOPĀ, vienmēr ROKU ROKĀ!