Komanda 505

Komanda 505

Punkti par uzdevumiem
300/300
Balsis  
523

Uzdevumi

Mūsu galvenais sponsors NAVIGATOR zīmola papīrs aicina izpildīt 1.UZDEVUMU: Izgatavojiet PAPĪRA supervaroņu MASKAS savai komandai atbilstoši katra dalībnieka superspējām! *Rotājiet, dekorējiet, līmējiet, krāsojiet – esiet radoši! Video ar paveikto uzdevumu – augšupielādē Youtube vai Vimeo platformā un ievieto video saiti zemāk, vai augšupielādē fotoattēlu, kurā redzams izpildītais uzdevums. Par izpildītu uzdevumu tiks piešķirti 100 punkti. Aiciniet visus savus kolēģus un draugus BALSOT par jūsu komandu, lai iegūtu vēl vairāk punktus. Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Krists – mūsu sensejs, viedākais no visiem - par labu padomu viņam nenāksies domāt ilgi,
Solvita – mūsu burtu, vārdu un likumu pavēlniece, ja gribēsies nošmaukties labāk nemaz nemēģināt,
Una – ne tikai galvenais komandas helikopters, bet arī uzņēmuma darbu un nedarbu vēstnesis,
Laura – mūsu CSI aģents, atšķetinās pat sarežģītāko situāciju ar zināmu vieglumu sejā, ja rodas jautājumi par budžetu, nauda ir pie viņas,
Danēla – atradīs to, kas pat nav eksistējis, ja liekas, ka atrasties vairākās vietās vienlaicīgi nav reāli, tad viņa pierādīs, ka ir. Sociālo mediju virtuozs.
Evija – atliek viņai vien izstāstīt ideju, vīziju un termiņu, tad zini, ka svētki vienmēr būs izdevušies,
Ksenija – iekšējās informācijas un saticības nodrošināšana ir viņas rokās!
Tāda ir labākā supervaroņu komanda 2022!
2.uzdevums: Kā paaugstināt SUPERVAROŅU spējas? Asprātīgā veidā parādiet, kā tiek motivēta jūsu SUPERKOMANDA vai - Kā kolēģi palīdz cits citam grūtās situācijās? Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB).
Mūsu supervaroņu labākā komanda 2022 vienmēr tiek motivēta, demonstrējot atbalstu un stiprinot cīņas garu, rīkojot ikdienas fanu tikšanās gaiteņos!
3.uzdevums. Katrai spēcīgai komandai ir savi mērķi un noteikti zināms arī ceļš uz tiem. Izveido savas komandas SAUKLI, kas jums vienmēr atgādinās par to, ka kopā esat SUPERKOMANDA. (Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB). Uzdevuma izpildes laiks - 10.11.,plkst. 23:59 Atgādinām, ka Top8 Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Creativity is intelligence having fun - šis mūsu superkomandu vieno mērķu sasniegšanā un atgādina, ka mūsu komandas spēks ir neizsmeļams.