Ai Production

Ai Production

Punkti par uzdevumiem
300/300
Balsis  
578

Uzdevumi

Mūsu galvenais sponsors NAVIGATOR zīmola papīrs aicina izpildīt 1.UZDEVUMU: Izgatavojiet PAPĪRA supervaroņu MASKAS savai komandai atbilstoši katra dalībnieka superspējām! *Rotājiet, dekorējiet, līmējiet, krāsojiet – esiet radoši! Video ar paveikto uzdevumu – augšupielādē Youtube vai Vimeo platformā un ievieto video saiti zemāk, vai augšupielādē fotoattēlu, kurā redzams izpildītais uzdevums. Par izpildītu uzdevumu tiks piešķirti 100 punkti. Aiciniet visus savus kolēģus un draugus BALSOT par jūsu komandu, lai iegūtu vēl vairāk punktus. Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Katrs uzdevums mums ir kā misija, tādēļ ap sevi pulcējam profesionālu un uzticamu komandu, kas būs kopā ar Tevi no projekta plānošanas līdz rezultātam. Mēs ticam, ka tieši video ir formāts, kas izstāsta īstus un neaizmirstamus stāstus ar augstu pievienoto vērtību. Tāpēc esam devušies arī šajā misijā, no kuras plānojam atgriezties kā 2022. gada LABĀKĀ KOMANDA!
 
2.uzdevums: Kā paaugstināt SUPERVAROŅU spējas? Asprātīgā veidā parādiet, kā tiek motivēta jūsu SUPERKOMANDA vai - Kā kolēģi palīdz cits citam grūtās situācijās? Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB).
Ir saprotams, ka katram supervaronim ik pa laikam ir vajadzīgi papildspēki! Mūsu supervaroņi steidz viens otram palīgā nedomājot.

1. Kad viens klients zvana, divi citi epastā un vēl jānorunā tikšanās – par visām tiksim galā!

2. Montējot nereti nav laiks pat ūdeni padzerties – kur nu vēl meikaps un nagi?! Palīdzēsim saposties arī aizņemtākajiem kolēģiem.

3. Strādāt bez pusdienām – nereti gadās. Bet Ai Production woltiņš vienmēr gatavs piegādāt!
 
3.uzdevums. Katrai spēcīgai komandai ir savi mērķi un noteikti zināms arī ceļš uz tiem. Izveido savas komandas SAUKLI, kas jums vienmēr atgādinās par to, ka kopā esat SUPERKOMANDA. (Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB). Uzdevuma izpildes laiks - 10.11.,plkst. 23:59 Atgādinām, ka Top8 Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Content without A BOX!


Mēs zinām, ka mūsu misija ir radīt saturu, kas ir ārpus kastēm, rāmjiem un pat valstu robežām! Saturs ar pievienoto vērtību, mēs kā supervaroņi, kas, izmantojot katrs savas superspējas, kopīgi radām stāstus, pieredzes un projektus. MĒS ĪSTENOSIM ARĪ TAVU IDEJU! VAI ESI GATAVS 
SAVAM STĀSTAM? Mēs ticam, ka varam palīdzēt izstāstīt arī Tavu stāstu!