BVK sirds

BVK sirds

Punkti par uzdevumiem
300/300
Balsis  
470

Uzdevumi

Mūsu galvenais sponsors NAVIGATOR zīmola papīrs aicina izpildīt 1.UZDEVUMU: Izgatavojiet PAPĪRA supervaroņu MASKAS savai komandai atbilstoši katra dalībnieka superspējām! *Rotājiet, dekorējiet, līmējiet, krāsojiet – esiet radoši! Video ar paveikto uzdevumu – augšupielādē Youtube vai Vimeo platformā un ievieto video saiti zemāk, vai augšupielādē fotoattēlu, kurā redzams izpildītais uzdevums. Par izpildītu uzdevumu tiks piešķirti 100 punkti. Aiciniet visus savus kolēģus un draugus BALSOT par jūsu komandu, lai iegūtu vēl vairāk punktus. Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Pirmais uzdevums paveikts! Lai arī maskas ir dažādas- krāšņas un skaistas, komandai BVK SIRDS maskas nav nepieciešamas, jo ikviens komandas biedrs jau ir supervaronis, un savas spējas izmanto ikdienas darbā!
 
2.uzdevums: Kā paaugstināt SUPERVAROŅU spējas? Asprātīgā veidā parādiet, kā tiek motivēta jūsu SUPERKOMANDA vai - Kā kolēģi palīdz cits citam grūtās situācijās? Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB).
Katram komandas BVK SIRDS supervaronim ir sava superkārts, kas aktivizē tam piemītošās superspējas! Savstarpējais atbalsts, palīdzīgas rokas sniegšana un klātesamība ikvienā veicamajā darbā ir kā līme, kas satur kopā pat vistrauslākās konstrukcijas!
 
3.uzdevums. Katrai spēcīgai komandai ir savi mērķi un noteikti zināms arī ceļš uz tiem. Izveido savas komandas SAUKLI, kas jums vienmēr atgādinās par to, ka kopā esat SUPERKOMANDA. (Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB). Uzdevuma izpildes laiks - 10.11.,plkst. 23:59 Atgādinām, ka Top8 Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Komandas BVK SIRDS sauklis:
B - Būt
V - Vienmēr
K - Kopā NO SIRDS ❤️
jo mūsu komandas spēks ir ikviena tās supervaroņa spēju vienotībā!