LIDL HR Hot Squad

LIDL HR Hot Squad

Punkti par uzdevumiem
300/300
Balsis  
513

Uzdevumi

Mūsu galvenais sponsors NAVIGATOR zīmola papīrs aicina izpildīt 1.UZDEVUMU: Izgatavojiet PAPĪRA supervaroņu MASKAS savai komandai atbilstoši katra dalībnieka superspējām! *Rotājiet, dekorējiet, līmējiet, krāsojiet – esiet radoši! Video ar paveikto uzdevumu – augšupielādē Youtube vai Vimeo platformā un ievieto video saiti zemāk, vai augšupielādē fotoattēlu, kurā redzams izpildītais uzdevums. Par izpildītu uzdevumu tiks piešķirti 100 punkti. Aiciniet visus savus kolēģus un draugus BALSOT par jūsu komandu, lai iegūtu vēl vairāk punktus. Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Supervarones!

Atkal gribas ēst… fuuu! Paula jau aktivizējusi savas pavārmākslas superspējas un jau gatavo gardos salātus!

Kļūdas? Kādas kļūdas? Arta šādu vārdu nepazīst! Ar savu ērgļa acs superspēju visu, visu pamanīs!

Visas atvaļinājumā vienā laikā? Nieki! Solvita jau aktivizējusi aizvietošanas superspēju un vēsā mierā ar visu tika galā!

Hotline zvana? Nekādu problēmu! Viktorija ar savām komunikācijas superspējām jau steidz pacelt klausuli!

Ballīte? Tā mums nav sveša, jo Eva ar savām ballīšideju superspējām neatstās vienaldzīgu nevienu!
 
2.uzdevums: Kā paaugstināt SUPERVAROŅU spējas? Asprātīgā veidā parādiet, kā tiek motivēta jūsu SUPERKOMANDA vai - Kā kolēģi palīdz cits citam grūtās situācijās? Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB).
Mums katrai ir daudz un dažādu superspēju, ko ikdienā izmantojam gan darbā, gan mājās! Tomēr, lai superspējas būtu maksimāli uzlādētas, ikdienā ievērojam četrus pamatprincipus:

1.Labi izgulēties;
2.Atbalstīt, ja vien ir nepieciešams;
3.Garšīgi paēst;
4.Kopā labi pavadīt laiku!
 
3.uzdevums. Katrai spēcīgai komandai ir savi mērķi un noteikti zināms arī ceļš uz tiem. Izveido savas komandas SAUKLI, kas jums vienmēr atgādinās par to, ka kopā esat SUPERKOMANDA. (Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB). Uzdevuma izpildes laiks - 10.11.,plkst. 23:59 Atgādinām, ka Top8 Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Kas kāpj, tas uzkāpj!