Atpūta Ludzā

Atpūta Ludzā

Punkti par uzdevumiem
300/300
Balsis  
825

Uzdevumi

Mūsu galvenais sponsors NAVIGATOR zīmola papīrs aicina izpildīt 1.UZDEVUMU: Izgatavojiet PAPĪRA supervaroņu MASKAS savai komandai atbilstoši katra dalībnieka superspējām! *Rotājiet, dekorējiet, līmējiet, krāsojiet – esiet radoši! Video ar paveikto uzdevumu – augšupielādē Youtube vai Vimeo platformā un ievieto video saiti zemāk, vai augšupielādē fotoattēlu, kurā redzams izpildītais uzdevums. Par izpildītu uzdevumu tiks piešķirti 100 punkti. Aiciniet visus savus kolēģus un draugus BALSOT par jūsu komandu, lai iegūtu vēl vairāk punktus. Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Mēs esam vienoti, bet ne vienādi!
Lana - ideju ğenerators
Dagnis - karaoke dziedātājs
Sanda - kūku karaliene
Kamila - mirdzošā saulīte
Jānis - zibens novedējs
Amanda - zvaigzne
Artūrs - bankomāts
2.uzdevums: Kā paaugstināt SUPERVAROŅU spējas? Asprātīgā veidā parādiet, kā tiek motivēta jūsu SUPERKOMANDA vai - Kā kolēģi palīdz cits citam grūtās situācijās? Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB).
Mūsu atraktīvā komanda tiek motivēta un atbalstīta dažādos veidos.
Vasaras sezonā izbaudām lieliskas vakariņas uz plosta laternu gaismā.
Rudenī un pavasarī kopā dodamies laivu braucienos pa upēm.
Ziemas periodā relaksējamies kublā.

Kopā atpūšoties, rodas jaunas idejas, kas ir dzinulis turpmākajam darbam!
3.uzdevums. Katrai spēcīgai komandai ir savi mērķi un noteikti zināms arī ceļš uz tiem. Izveido savas komandas SAUKLI, kas jums vienmēr atgādinās par to, ka kopā esat SUPERKOMANDA. (Atbildi iesniedziet zem uzdevuma video (Vimeo/Youtube videoklipa saite) vai fotoattēla formātā (izmērs līdz 500 KB). Uzdevuma izpildes laiks - 10.11.,plkst. 23:59 Atgādinām, ka Top8 Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 11.novembrī. Vēlam veiksmi, Jūsu Officeday komanda.
Mūsu SUPERKOMANDAS sauklis: \"Mūsu darbs ir Jūsu atpūta!\"